Jeśli masz trochę oszczędności i nie wiesz jak i gdzie je ulokować, zapewne projekt Piotra Hryniewicza pomoże Ci rozwiać wątpliwości. Pokażemy Ci jak szybko i dużo możesz zarobić, nie pracując w korporacji, a jedynie inwestując posiadane już pieniądze lub pozyskane z kredytu hipotecznego w nieruchomości. Prosta zasada kupujesz-wynajmujesz-bogacisz się.

Skąd zaczerpnąć łyk inspiracji na mądrą i opłacalną inwestycję?

Spróbuj z klubem Cashflow. Poszukaj w swojej okolicy, a na pewno taki istnieje, bliżej niż ci się wydaje. Coraz więcej ludzi jest zmęczonych wyczerpującą pracą bez perspektyw na awans i bez konkretnego wynagrodzenia za swoje zaangażowanie, dlatego zaczynają szukać innych możliwości zarabiania pieniędzy. Jeśli dotyczy to właśnie Ciebie spróbuj razem z klubowiczami poprzez świetną zabawę zdobyć wiedzę, jak opracować korzystna strategię finansową  i jak uzyskać wolność finansową.

Być jak „bogaty ojciec”

To kolejna wskazówka, która pozwoli Ci na realizację swoich marzeń, które być może dotychczas były nieosiągalne z uwagi na brak gotówki. Książka zatytułowana „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Roberta Kiyosaki stała się inspiracją dla Piotra Hryniewicza, który kilka lat temu podjął ryzyko i zajął się inwestowaniem w nieruchomości. Dzisiaj pomaga takim osobom jak Ty zrozumieć ideę inwestowania. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspiera początkujących inwestorów i przyszłych rentierów w rozwoju biznesu. Pokazuje jak wielką siłę ma sposób myślenia w osiągnięciu sukcesu finansowego. Zapewne niejednokrotnie w głowie rodziła się myśl, o zakupie drogiego luksusowego samochodu, wspaniałych podróżach, ale przecież nie było Cie na to stać. Oto standardowy tok myślenie każdego z nas. Chwila beztroskich marzeń i szybka rezygnacja z braku funduszy na ich realizację. Szkolenia, które prowadzi Piotr Hryniewicz naucza Cię zupełnie innego podejścia do problemu. Wtedy zapytasz, co zrobić, by moje marzenia się spełniły.