To nie slogan reklamowy, a rzeczywiste wyzwanie, które może podjąć każdy. Pytanie jakie nasuwa się na początek, to skąd wziąć pieniądze na taką inwestycję. Dziś to już nie problem. Nawet jeśli nie posiadasz własnych oszczędności, to bank może udzielić Ci kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Skoro już masz pieniądze, nie wahaj się tylko mądrze je zainwestuj. Pomoże Ci w tym specjalnie stworzony dla takich osób jak Ty projekt Edukacja Inwestowania w Nieruchomości autorstwa Piotra Hryniewicza. Poprzez udział w szkoleniach i kursach dowiesz się od czego zacząć i czy warto podjąć ryzyko. Autor jest świetnym przykładem tego, że poprzez przychód pasywny, można mieć całkiem wysoką miesięczną pensję bez oddechu pracodawcy na karku. W 2004 roku zainspirowany książką Roberta Kiyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” rozpoczął swój inwestycyjny biznes. Dzięki swoim doświadczeniom i praktyce od 2008 roku pomaga i motywuje ludzi, którzy chcą uzyskać wolność finansową i stać się samodzielnymi zarządcami swoich finansów.

Zarządzaj nieruchomościami bez licencji i pośredników

Jeśli posiadasz własną nieruchomość nie potrzebujesz dodatkowych uprawnień, by stać się rentierem. Wystarczy odpowiednia strategia finansowa i jesteś gotowy do tego, by rozkręcić biznes.

Nie musisz rano zrywać się z łóżka i biec do pracy, wystarczy, że wynajmiesz mieszkanie, a dochód  uzyskany z wynajmu rozdysponujesz na własne cele. Jeśli nie wiesz, jak miałaby wyglądać ta strategia, zasil szeregi klubowiczów Cashflow, a z pewnością poprzez ich doświadczenie i bezcenne uwagi nauczysz się jak rozróżniać dobre inwestycje od niekorzystnych i bezwartościowych i staniesz otworem przed nowymi wyzwaniami.

Filozofia inwestycji w nieruchomości – zacznij myśleć jak bogaci i uwolnij się od „wyścigu szczurów”

Weź udział w szkoleniu Piotra Hryniewicza i dowiedz się:

  • jak kupić mieszkanie pod wynajem
  • jak nauczyć się podejmować świadome decyzje inwestycyjne
  • jak jednocześnie wykorzystać swoje umiejętności praktyczne łącząc je z wiedzą akademicką
  • jak znaleźć sposób, by to pieniądze pracowały dla Ciebie a nie odwrotnie
  • jak zarządzać ryzykiem

Jeśli pragniesz wolności finansowej zapisz się już dziś, a Twój portfel aktywów sukcesywnie zacznie się powiększać.