Inwestowanie i zarabianie na  inwestycjach to sztuka. Wielu osobom wydaje się, że trzeba być albo bogatym z domu, albo mieć jakieś niezbyt uczciwe interesy, żeby dojść do dużych pieniędzy  lub być tak zwaną gwiazdą z dobrym kontraktem.

Będę rentierem

Każdy chciałby tak powiedzieć i tak żyć. Wielu nie wie, że rentier to osoba, która może dojść do swojej pozycji z bardzo minimalnym wkładem początkowym. Trener Piotr Hryniewicz podkreśla, że nabywanie nieruchomości to sztuka, która musi być podbudowana konkretna wiedzą. Trzeba dodać, że organizowane szkolenie nieruchomości nie ogranicza się tylko do lokali mieszkalnych, gdyż nieruchomości komercyjne potrafią generować jeszcze wyższy dochód.

Co zyskujemy na szkoleniu?

Na pewno dostają kursanci dużo bardzo konkretnej wiedzy. Piotr Hryniewicz to praktyk, a szkolenia z taką osobą to otrzymanie sprawdzonej wiedzy, a nie tej wyczytanej w książkach, czy dodatkowo podczas grania, nawet w Cashflow. Dla wielu osób zaskoczeniem jest, że nieruchomości mają tak szybko duży zwrot zainwestowanej kwoty. Bowiem dobre szkolenie nieruchomości wskaże jakie lokale, w jakim miejscu są godne uwagi. Uczestnicy znajdą na nim odpowiedź na pytanie, skąd wziąć pieniądze, ludzie, którzy obawiają się, że nie dostaną kredytu hipotecznego poznają możliwości znalezienia rozwiązania i takiego programu. Nieruchomości to bezpieczne inwestowanie. Mieszkanie jest tak potrzebne każdemu, jak na przykład warzywa i dlatego właściciele zieleniaków zazwyczaj nie zostają bankrutami, bo po marchewkę nie chce się jechać do supermarketu. Rentier musi nauczyć się zarządzania nieruchomościami, a w grę Cashflow powinien grać na co dzień ze swoimi dziećmi, bo wiedza zdobyta w dzieciństwie procentuje w dorosłości. Trzeba pamiętać, że finansowa inteligencja rozwija się, jeśli zostania w niej zasiana wiedza i obudzona chęć do działania.