W dzisiejszych czasach masz wiele możliwości na zarabianie pieniędzy. Możesz pracować dla ogromnej korporacji, dniami i nocami siedząc za biurkiem i rezygnując z życia prywatnego. Możesz założyć swoją firmę, którą kryzys pochłonie w najmniej oczekiwanym momencie, albo tak jak Piotr Hryniewicz i wielu jego kursantów zainwestować oszczędności w nieruchomość. Jeśli już dziś dysponujesz własnym mieszkaniem, którego nikt nie zamieszkuje wynajmij je,a zobaczysz, że zarządzanie nieruchomościami jest najlepszym sposobem na uzyskanie wolności finansowej.

Szkolenia Piotra Hryniewicza wprowadzą Cię w magiczny świat spełniających się marzeń

Tak właśnie! Twoje marzenia staną się wreszcie rzeczywistością. Piotr Hryniewicz stał się mentorem i przewodnikiem dla wielu osób, które zaczynały swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości.  W roku 2008 stworzył nowatorski projekt Edukacja Inwestowania w Nieruchomości organizujący szkolenia z nieruchomości. Celem projektu jest zapoznanie nowicjuszy z łatwym, ale przemyślanym tworzeniem strategii finansowej, wskazanie drogi do podejmowania świadomych i mądrych decyzji finansowe i oraz zabezpieczenia swoją przyszłości finansowej.

Zacznij od Cashflow

Lubisz ryzyko? Zagraj w grę Cashflow. Gwarantem są wyłącznie pieniądze stworzone na potrzeby gry, zatem Twoje pieniądze zostają w kieszenie. Spróbuj, a przekonasz się, że to świetna zabawa edukacyjna. Celem gry jest zapoznanie gracza z tematyką związana z rachunkowością i finansami.

Gra na pozór przypomina grę planszowa dla dzieci, ale w rzeczywistości nie ma z nią zbyt wile wspólnego. Cashflow 101 uczy gracza jak inwestować w nieruchomości, akcje i własny biznes, daje całkowita dowolność na prowadzenie własnej strategii. Zagraj, a przekonasz się, że już dawno powinieneś zrezygnować z wszech panującego „wyścigu szczurów” i dołączyć do grona inwestorów z całego świata.