To jedno z założeń autorskiego projektu Piotra Hryniewicza – Edukacja Inwestowania w Nieruchomości. Piotr Hryniewicz już od 2004 roku inwestuje i udziela porad nowicjuszom, którzy pragną uzyskać wolność finansową. Wynajem mieszkań stał się obecnie na tyle popularną formą zarobkowania, iż z pewnością i Ty sobie z tym poradzisz. Martwisz się, że Twoja wiedza z zakresu finansów jest zbyt uboga, a na zarządzaniu nie znasz się wcale? Uwierz, że to nie jest już problemem. Wystarczy, że odnajdziesz w sobie na tyle odwagi, by podjąć nowe wyzwanie.

 Twoi znajomi podróżują w dalekie kraje, a Ty wciąż twierdzisz, że nie stać Cię na zagraniczne wojaże?

Dziś uwierzysz, że niemożliwe stanie się możliwe. Każdy ma marzenia, ale nie wiem co zrobić, by stały się jasnym celem do realizacji. Ty masz tę szansę, by wspólnie z Piotrem Hryniewiczem wejść na ścieżkę do sukcesu finansowego. Od 2004 roku Piotr Hryniewicz, zainspirowany książką Roberta Kiyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, sam inwestuje i prowadzi szkolenia teoretyczno-praktyczne z zakresu edukacji inwestowania w nieruchomości. Urzeczywistnia marzenia swoich kursantów, poprzez uczenie ich podejmowania trafnych decyzji finansowych i opieraniu własnego biznesu na odpowiedniej strategii finansowej. Uczy jak świadomie zarządzać własnymi finansami i jak łączyć wiedzę akademicką z wiedza praktyczna. Poprzez swoje wykłady zapoznaje początkujących inwestorów ze strukturą myślenia bogatych ludzi.

 Zagraj w Cashflow i naucz się biznesu

To genialny wynalazek, zupełnie unikalny. Przenosi graczy w świat rachunkowości, finansów i stworzonego przez każdego z graczy indywidualnie własnego biznesu. Oczywiście gra toczy się w wyimaginowanym świecie, ale zasady są podobne jak w realu. Każdy może posłużyć się własną strategia finansową i odnieść sukces. Inwestuje pieniądze, oczywiście te, które zostały stworzone na potrzebę gry, w nieruchomości i akcje, jednocześnie ucząc się jak sprytnie i mądrze obejść fałszywych doradców i jak nie popełnić błędu w wyborze odpowiedniej inwestycji. Ta gra z pewnością rozwinie Twój finansowy IQ.