Jeśli chcesz stać się niezależny, odzyskać wolność finansowa i przestać znosić humory szefa dowiedz się jak to zrobić w prosty i nie wymagający wiedzy ekonomicznej sposób.

To na prawdę łatwe. Zarządzasz swoimi nieruchomościami bez dodatkowych uprawnień i licencji. Po prostu kupujesz mieszkanie, z własnych oszczędności lub biorąc kredyt mieszkaniowy i wynajmujesz je komu chcesz.
W taki banalny sposób możesz zarobić duże pieniądze. A jeśli nie masz inspiracji, to dowiedz się jak to zrobili już inni. Piotr Hryniewicz, który od wielu lat zajmuje się inwestycjami i nieruchomościami otworzy przed Tobą drzwi do niebanalnej kariery. Sam zainwestował i w praktyczny sposób przekaże wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości. Stworzył specjalny projekt Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, który jest nie tylko potencjalnym szkoleniem, ale czymś w rodzaju ścieżki edukacyjnej dla inwestorów i budowaniu społeczności ludzi, którzy są zainteresowani tematyką nieruchomości.

Zapisz się do klubu Cashflow

Nazwa klubu ma swoje korzenie, o tej samej tajemniczej nazwie co gra stworzona przez Roberta Kiyosaki, który wzorował się na swoim bogatym ojcu i zbił fortunę na inwestycjach w nieruchomości. Kluby zrzeszają ludzi, którzy pragną stać się rentierami i samodzielnie decydować o swoich finansach. Pomogą Ci rozwinąć finansowy IQ, co za tym idzie, nauczysz się odróżniać dobre inwestycje od złych, a także unikniesz piętrzących się problemów finansowych i z odwagą ruszysz ku nowym wyzwaniom.

Kto to jest „bogaty ojciec”?

Być może już dziś odpowiesz, że to Ty. Ale jeśli dopiero zaczynasz swoja wędrówkę po miliony przybliżymy Ci to pojęcie. Robert Kiyosaki autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” i wielu innych pozycji z tego gatunku, opisuje w jaki sposób bogaci ludzie uczą swoje dzieci zarabiać pieniądze. Pokazuje, jak ważny jest sposób myślenia i podejścia do problemu. Jeśli bardzo chcesz mieć wymarzony samochód, a nie dysponujesz wystarczającymi środkami na jego kupno, nigdy nie przyjmuj postawy pasywnej mówiąc, że ci na niego nie stać, raczej pomyśl co zrobić, żeby go dostać. Swoich finansów nie opieraj wyłącznie na przychodzie z pracy najemnej, a skup się na tym co zrobić, by samemu stać się za nie odpowiedzialnym i samodzielnie o nich decydować. To właśnie dają inwestycje w nieruchomości. Dzięki nim zyskujesz wolność finansową, a twój przychód pasywny uzyskany z tytułu wynajmu na przykład mieszkania zapewnia Ci wysoki comiesięczny dochód.