Kupno mieszkania to w zasadzie sztuka,. Niektórzy mają dobrą rękę do mieszkań, kupują je, inwestują i zmieniają i jeszcze na każdej zmianie zarabiają, inni mają cały czas pod górkę i gnieżdżą się na 30 metrach całą rodziną.

Kurs inspirowany wiedzą od Robert’a Kiyosaki

Dobra Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, podbudowana wiedzą, którą  dzieli się w swoich książkach i wykładach Robert Kiyosaki na pewno pozwoli uniknąć wielu błędów w zakresie inwestowania w celu, by przychód pasywny stał się faktem. Osoba, która nie ma żadnego pojęcia o inwestowaniu powinna znaleźć pomocnika – gra Cashflow może się okazać rewelacją, bo zapewni  nie tylko rozrywkę, ale pozwoli opanować terminologię finansową i poznać najważniejsze mechanizmy rządzące rynkiem. I wówczas kurs nieruchomości da więcej korzyści uczestnikowi.

Robert Kiyosaki chce zmienić nasze myślenie o finansach

Gra Cashflow to produkt, który opracował Robert Kiyosaki z myślą o tym, by podczas zabawy całe rodziny poznawały mechanizmy działające na rynku – szczególnie dzieci łatwo chłoną wiedzę w czasie zabawy. Osoby, które poznały tę grę łatwiej chłoną wiedzę, gdy zapiszą się na kurs nieruchomości. Dobrze przeprowadzony kurs pomaga dojść do momentu, gdy dochód pasywny pozwoli na rezygnację z etatu.

Przychód pasywny a nauka

Bardzo wiele osób marzy sobie, że gdy pieniądze zaczną na nich pracować, gdy pojawi się przychód pasywny, one będą się pławić w „nic nierobieniu”. Okazuje się , że jednak tacy ludzie są bardzo aktywni – niektórzy starają się jeszcze pomnożyć dochody, inni, na których pracują pieniądze, udzielają się charytatywnie lub stają się celebrytami.