Wiele osób chciałoby podjąć ryzyko i zainwestować w nieruchomość. Ale…. nie wie jak i czy to jest opłacalne.

Piotr Hryniewicz pomoże postawić Ci pierwszy krok na drodze do własnej inwestycji. Poprzez szkolenia i kursy nauczy Cię w jaki sposób stać się rentierem.

Jako praktyk udowodnił, że szkoła Roberta Kiyosaki, który stał się dla niego inspiracja w pierwszych inwestycjach w nieruchomości, jest najlepszą metodą do pozbycia się jarzma pracodawców i niekończących się rozmów kwalifikacyjnych. W 2004 roku sięgnął po lekturę „Bogaty ojciec, biedny ojciec” autorstwa Roberta Kiyosaki i rozpoczął swoja przygodę z nieruchomościami. Dziś jako praktyk przekazuje swoją wiedzę na temat nieruchomości i sposobie zrządzania nimi. Sam przekonaj się, że to na prawdę działa!

Gra Cashflow

W te grę może zagrać każdy kto pragnie zarabiać pieniądze, pracując mądrze, a nie zaharowując się całymi dniami. Gra nie jest zabawką, choć na pierwszy rzut oka może takie właśnie sprawiać wrażenie. Została opatentowana z uwagi na swoją unikalność. Poprzez zabawę nauczysz się myśleć, tak jak myślą bogaci ludzie. Zdobędziesz umiejętność rozwiązywania problemów finansowych i nauczysz się podstawowych strategii finansowych.

Brak gotówki nie staje na drodze do Twojej wolności finansowej

Nawet jeśli na początku nie dysponujesz potrzebną kwota na rozkręcenie biznesu, mam na myśli inwestowanie w nieruchomości, nie poddawaj się. W dzisiejszym świecie wielu ludzi zaczyna swoja przygodę z biznesem biorąc kredyty z banku. Jeśli posiadasz zdolność kredytową z pewnością bank udzieli Ci kredytu hipotecznego. Pamiętaj, że zawsze możesz tak wykreować siebie i swoją zdolność kredytową, że bank nie odmówi Ci kredytu. Może zastanawiasz się jak to zrobić? Nic prostszego, jak zainwestować w szkolenie Piotra Hryniewicza i dowiedzieć się wszystkiego co na te chwile jest Ci niezbędne. Sukces gwarantowany!